Co je Loona dance

29.05.2021 14:24
  • Co je Loona dance?

     „Loona dance je prožitkový taneční koncept pro netěhotné ženy. Lze ho nazvat tancem dělohy (lůna) – pánevní oblasti, také je tancem Luny i Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice) a na přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě).“ „Je to meditace tancem."   

  • S čím mi může Loona dance pomoci?

      "Zmírňuje menstruační potíže, zlepšuje sexuální život, snižuje problémy s otěhotněním, otevírá sebelásce, posiluje a čistí 1., 2. čakru, a tak harmonizuje a probouzí životní energii – životní sílu."                                                                                                   Lucie Kupcová (www.Loonadanceacademy.cz)

  • V čem pomohl konkrétně mně?

       Více jsem se propojila sama se sebou, se svojí dělohou a celou pánevní oblastí, více jsem se uzemnila a spojila s fyzickým tělem. Otevřela jsem se svojí ženské intuici a své duši. Více se přijímám skrze poznání a přijetí svých stínů, více přijímám ostatní ženy (přijetí jejich stínů v archetypech). Pomohl mi rozvinout soucit k sobě a ostatním. Cítím vice radosti a lehkosti v životě. 

 

  • Co vás na setkání čeká?

               Rozcvičení   

                Tanec 4 archetypů (panna, matka, čarodějka, vědma)

                Meditace

                  Sdílení

 

                                                                           

 "Těším se na setkání."

Petra