Tarotové poradenství

Jako MĚSÍČNÍ ŽENA disponuji v tuto chvíli nejvíce energií v archetypu Čarodějky a ta miluje výklady karet. Tarotové poradenství je pro  mě cesta k sebepoznání a pochopení životní cesty.

Když Vás zajímá:

Vztah - nastavení a vývoj.
Práce - možnosti a uplatnění.
Cesta - kam směřovat své kroky.
Zdraví - vhled a diagnostika.

Jako správná čarodějka mám i svoji přítelkyni z dávných dob  - Elu. Zdraví Vás, jako pomocnice při výkladů karet a účastnice všech rituálů a meditací. 

Co je pro mě tarot?

Tarot, tak jak ho vnímám já, pomůže najít příčinu k zablokované části nás samých, abychom se cítili lépe, a tak se stává pomocníkem na cestě k  zářivému zdraví  a štěstí.


 

Cena za hodinovou konzultaci: 600 Kč
Místo: Praha

 

"Petro, moc dekuji za dnešní výklad. Bylo to velmi trefné a hluboké. To co mě asi nejvíc zaujalo je to, že to nebyl jen výklad, náhled, ale transformační zážitek, hodně věci jsem si uvědomil a prožil. To jsem si vždy přál, nejenom vidět a vědět, ale i prožívat to. Moc děkuju a rád doporučím dál."

Radek, Praha

Kontaktujte mne

Blog

Měsíční ženy

09.10.2015 09:05
Nechť krev proudí uvnitř i vně,        ať jsme ženy svobodné, tanečnice líbezné, ve své Síle spojené, v tělech ukotvené. Když krev teče uvnitř i vně a my k tomu pějeme píseň našeho života, tak Láska proudí a srdce blahem klokotá.  

Uctění elementů

09.10.2015 09:00
Čisté síly Země spojte se ve mně.                          Čisté síly Ohně rozpalte se pro mne. Čisté síly Vzduchu dejte mi předtuchu. Čisté síly Vody dejte mne do pohody. Ó Duchu mého života - nechť moje krev teče a klokotá! Foto:...
<< 1 | 2 | 3